Волонтери розробили нове забарвлення камуфляжу для армії

16/06/2015

Першими приміряють новий камуфляж військові 79 окремої аеромобільної бригади

Волонтери розробили нову забарвлення камуфляжу для армії – ВАРАН ВСУ. Про це повідомив радник Президента України Юрій Бірюков на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook

“Нове забарвлення камуфляжу для нашої армії – ВАРАН ВСУ. Так, це українська розробка. І так – це українська тканина. Такі роботи коштують мільйони доларів, а фірми, яким вдалося виготовити вдалий малюнок, можуть потім безбідно існувати десятиліттями, передаючи в армію право на використання”, – йдеться в повідомленні.

11536137_1616142315321246_4900808361001697098_n_650x410

Першими приміряють новий камуфляж військові 79 окремої аеромобільної бригади.

“Регламент документації ЗСУ передбачає експериментальну експлуатацію будь-якого елемента речового забезпечення. І цим займеться одна з найбільш бойових бригад – 79я ОАЕМБР. Ми запускаємо волонтерський проект по забезпеченню бійців 79й бригади комплектом літньої польової форми в забарвленні ВАРАН ВСУ. Форма + панама + кепка + чохол на каску. Вартість комплекту виходить 960 гривень, зараз вже отримані мірки 800 осіб. Але список зростає, мірки приходять кожен день, будуть одягнені: 1-й і 2-й батальйони, артдивизион, управління бригадою, сапери, зенітники, огнеметчики, зв’язківці, медики і так далі. Всі, крім 3-го батальйону, який вже отримали повну екіпіровку в “старому” забарвленні”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зимова форма одягу для військових вже знаходиться на складах Міноборони.

www.rbc.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт