Волонтери шукають художників, щоб розфарбувати дитячу лікарню

04/04/2016

1459710599_12924386_1716639171950311_8712017843680645520_nЗаклик долучитися до проекту поширили у соціальних мережах

Волонтери започаткували у Чернівцях проект «Розфарбуй лікарню. Буковина». Для цього шукають художників та спонсорів, котрі готові надати матеріали. Почати активісти вирішили із дитячих лікарень. Заклик долучитися до проекту поширили у соціальних мережах.
«Місто останнім часом, стало не дуже радісним. А особливо тяжко це відчувають діти. Всюде тільки чути про війну, АТО, проблеми в економіці і реформи. Дітки це не розуміють, проте загальну депресію відчувають. Тому у нас і виникла ідея якось урізнобарвити їх оточення.

Хто хоч раз побував в дитячих лікарнях Чернівців, помітив  атмосфера не з веселих. Та ще й ті стіни нагнітають… От з них ми і вирішили почати! Ми впроваджуєм благодійний проект «Розфарбуй лікарню. Буковина». Це чудова задумка! Міська дитяча лікарня (на Буковинській) з радістю погодилась. Зголосився також молодий дизайнер Артем Колядинський. Залишилось головне: запросити волонтерів-художників. Кожен охочий, хто вміє і хоче малювати, може зголоситись допомогти втілити цей проект в реальність. Дітки неодмінно оцінять наші старання! Зголошуйтесь, будь ласка. Успіх там, де команда», – написала волонтерка Софія Бєла.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт