Волонтери створюють реабілітаційний центр для бійців АТО

05/11/2015

887cc3f90c23277caf06925a32ec96c5_LВ Україні досі немає чіткої системи психологічної підтримки вояків АТО. Та харківські волонтери дбають про бійців — і облаштовують центр реабілітації.

Налагодженої системи психологічної підтримки військових в Україні і досі немає. З перенесеними жахіттями війни хлопці лишаються сам-на-сам. За півтора роки АТО порятунок бійців від власних переживань, депресій та суїцидів лягає на плечі рідних і доброчинців.

Дитячий табір Харківського машинобудівного заводу пустує вже 8 років. Занедбану територію віддали для облаштування центру реабілітації.

Читайте також: Звільнений з полону “кіборг” розповів, у чому розчарувалися бойовики

Вже місяць волонтери повертають до життя старе приміщення. Для бійців облаштують 20 кімнат: спальні, їдальню, тренажерний зал, арт-кімнату для психологічних тренінгів і навіть кріо-сауну, холодне повітря якої лікуватиме суглоби, усуватиме головний біль та безсоння. Начиння для кімнат поступово привозять небайдужі.

На реабілітацію до харківського центру кликатимуть бійців зі всієї України.

Нагадаємо, українські бійці, повертаючись з фронту, не рідко починають нове життя, створюючи власний бізнес.

24tv.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт