Волонтери та військові приведуть до ладу тернопільський парк

26/08/2015

13_144050970140Пагорби над міським ставом у парку ім. Т.Шевченка, які тернополяни називають «єлисейськими», приберуть до Дня міста. Долучитись пропонують усім небайдужим.

«Шановні мешканці міста! Запрошуємо долучитись всім патріотам та свідомим українцям до прибирання на “єлісях”! Прибирання буде проходити в четвер 27.08.15 о 14 годині у парку ім. Т.Шевченка. Весь інвентар надамо,» – анонсують організатори акції Логістичний центр допомоги АТО, ГО”Майбутнє України” та ЦК “Азов”.

За словами представника цивільного корпусу полку «Азов» Назара Смика, прибирання необхідне, аби у День міста провести благодійну акцію у парку ім. Т. Шевченка, пишеБезТабу.

–        Біля пагорбів 28-30 серпня буде проводитися збір коштів для потреб бійців АТО. Зараз на «єлісях» багато недопалків, які відпочивальники залишають після себе. На наступному тижні вже писатимемо звернення у міську ради, щоб вони нарешті поставили на пагорбах смітники, – коментує Назар Смик.

Також з 28.08 по 30.08 у парку влаштують марафон із плетіння: виготовлятимуть маскувальні сітки та костюми «кікімори». Матеріали волонтери нададуть, тож тернополян просять взяти із собою лише гарний настрій та налаштуватись на плідну працю.

www.0352.ua

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт