Волонтери ВГО «Поруч» представили Україну на проекті “Musical Trip Through European Cultures“

22/07/2017

5-14 липня 2017 року група волонтерів ВГО «Поруч» представляла Україну на проекті “Musical Trip Through European Cultures“, що пройшов у межах програми молодіжних обмінів “Еразмус+” у Литві, поблизу міста Тельшай.
Проект зібрав близько 50 представників з різних країн: Литви, Румунії, Туреччини, Італії, України, Єгипету, США.

Даний проект має на меті інтернаціональне об’єднання молоді через спільні активності, залучення учасників до творчості, вивчення культурних особливостей різних народів, виховання солідарності та толерантності серед молодих людей. Темами проекту стали танці, музика та театральне мистецтво.


Головною ідеєю було об’днання зусиль всіх учасників проекту для створення спільної театральної постанови з актульних проблем суспільства.
Програма молодіжного обміну включала в себе різні методики та вправи, побудовані на принципах неформальної освіти. Окрім підготовки основної вистави, проект був насичений різноманітними цікавими воркшопами, які об’єднали всіх у єдину команду. Кожна країна представляла свою культуру, побут, історію та традиції на національних вечорах. Під час українського вечора активісти мали змогу поспівати фольклорних пісень, скуштувати українські гостинці, вивчити елементи танцю «Гопак» та пограти у народні ігри.
У ході підготовки українська команда провела танцювальну студію з різних напрямків хореографії.
Від насиченої програми можна було відпочити під час поїздки до курортного міста Паланги, насолодитися морським повітрям і прогулятися милими вуличками міста.
Найцікавішим моментом було представлення спільного напрацювання за час підготовки на проекті, де активісти проявили свої творчі здібності й мали нагоду через мистецтво висловити своє бачення найгостріших проблем сучасного соціуму.
Без сумнівів, цей проект став для кожного учасника особливою подією на шляху пошуку чогось нового та незвичного.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт