Волонтери ВГО «Поруч» – учасники зльоту волонтерів Харківщини

05/06/2017

Нещодавно на базі Національної академії Національної гвардії України пройшов ІІІ щорічний зліт волонтерів Харківщини. Студенти всіх вищих навчальних закладів міста презентували свої проекти, змагалися та знайомилися з діяльністю Національної гвардії України.

«Волонтери  завжди робили і  роблять величезну і відповідальну справу – допомагають людям. Сьогодні на першому місці по довірі в Україні знаходяться саме волонтери, і мені приємно, що в Харкові на всіх рівнях підтримується ця розумна ініціатива», – з такими словами звернулася до присутніх президент Харківського університетського консорціуму Людмила Бєлова.

Також привітав усіх присутніх і побажав перемог  у змаганнях начальник Академії генерал-майор Сергій Соколовський.


Відкрили захід показові виступи духового оркестру Академії, барабанщиків, карабінерів, шаблістів та особливо видовищний виступ взводу спеціального призначення.

Представники всіх вишів міста виступили з презентаціями своїх волонтерських проектів та відзвітували за діяльність протягом року у центрі культури навчального закладу.

Команди цивільних навчальних закладів змагались на чотирнадцяти локаціях, де показували навики стрільби в мультимедійному тирі, знання з історії України та вміння надавати першу медичну допомогу. Крім того, було проведено декілька майстер-класів, тренінгів, презентацію найсучасніших зразків техніки та озброєння, що використовується у Національній гвардії України. Курсанти вищих військових навчальних закладів змагалися у бойовій стрільбі, воєнізованій естафеті, перетягуванні канату та в нормативах поводження зі зброєю. Цікавою стала й концертна програма, презентована учасникам заходу по закінченні змагань.


На ІІІ обласному зльоті звітували, змагалися та співпрацювали 14 волонтерських загонів, 270 студентів, курсантів та учнів з 26 загальноосвітніх навчальних закладів, консорціум молодих психологів Харківщини, Обласна станція юних туристів Харківської обласної ради. Відвідали захід і волонтери ВГО «Поруч», котрі представили результати проекту “Школа волонтерів”.

Наші волонтери Христина Гиренко та Анастасія Сулима провели гру-квест “Волонтерськими шляхами”, впродовж якої команди продемонстрували згуртованість, знання з історії розвитку волонтерства та вміння надавати медичну допомогу.

Відомчими нагородами Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України та Академії були відзначені найактивніші волонтери Харківщини, які зробили значний внесок у розвиток волонтерського руху. Приємно, що серед нагороджених були випусники «Школи волонтерів» Анжела Денисенко та Сава Чуйков. Їхня волонтерська звитяга та безкорислива праця  були  гідно оцінені – врученням почесної  відзнаки «За відданість Україні».

Вітаємо наших волонтерів і зичимо їм подальших успіхів, радості від добрих справ та невичерпного джерела натхнення й енергії. Віримо, що з кожним роком лави волонтерів поповнюватимуться новими відданими своїй країні громадянами, котрі принесуть їй ще більше користі.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт