Волонтери ВГО «Поруч» відвідали дитячий будинок в с. Мокрець

01/11/2016
DSC_073829.10.2016 волонтери ВГО «Поруч» відвідали дитячий будинок в с. Мокрець Броварського району.

У дитячому будинку проживає 19 дітей, серед яких є справжня сім’я, яка складається з братиків та сестричок. Умови в приміщенні будівлі доволі гарні та дітьми займаються добрі, компетентні вихователі, діти все одно потребують тепла та уваги.

Волонтери ВГО «Поруч» вирішили здивувати діток та провести майстер-клас із флористики. Під час майстер-класу дітки робили композиції з гарбузами, квітами та сухоцвітами. Сам процес пробудив цікавість до роботи та приніс велике задоволення. Виконавчий директор, Марія Тищенко, разом із волонтерами, Світланою Позняк та Анастасією Сулимою, грали з дітками у веселі ігри, танцювали та співали, а наприкінці відвідин усіх почастували солодощами, які приготувала волонтер – мама Надії Говорун.

Чудово, коли ми об’єднуємо людей навколо себе, оскільки спільними зусиллями ми можемо робити цей світ кращим! Бачити радісні посмішки діток та їх яскраві оченята – ще один привід для того, щоб продовжувати робити добро та розуміти, що волонтерська діяльність справді дуже важлива у наш час.

ФОТОЗВІТ


DSC_0466 DSC_0307 DSC_0480


 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт