Волонтери ВГО”Поруч” відвідали дитячий будинок

22/06/2017

21 червня волонтери ВГО “Поруч” мали можливість вдруге  завітати  до дитячого будинку “Юрасик”, що знаходиться в мальовничому селі Циблі  Київської області.

Діти радо і щиро зустріли волонтерів. Цього разу вони мали змогу познайомитися з технікою «орігамі». В дружньому колі всі виготовляли різноманітні фігурки-тваринок. Більше того, серед вихованців дитячого будинку були дітки, які не лише уважно слідкували за роботою волонтерів, але розкрили власні таланти та розповідали цікаві історії. Тому, не лише вихованці дитячого будинку, а й самі волонтери змогли дізнатися для себе щось нове.


Крім того, дякуючи небайдужим людям, волонтери зібрали велику кількість одягу та необхідних речей для діток, які, сподіваємося, їм сподобаються. Звичайно, не обійшлося і без солодких гостинців, якими дітки змогли поласувати після сніданку перед початком майстер-класу.

Територія дитячого будинку була прикрашена різноманітними малюнками, приємно усвідомлювати, що фарба, привезена минулого разу, їм знадобилася і вони змогли у такий цікавий спосіб її використати.

Ми вдячні вихованцям і працівникам дитячого будинку за їх теплий і привітний прийом і ту щирість та радісні усмішки, які вони нам подарували. Сподіваємося, що це не остання наша поїздка туди і що наступного разу приєднатися матимуть бажання більше волонтерів.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт