Волонтери ВГО”Поруч” завітали до ще одного дитяточого будинку

23/04/2017

У суботу 22 квітня натхненна команда волонтерів ВГО “Поруч” у складі Анастасії Сулими, Ігоря Тітова, Софії Севастьянової та Олександра Надзуги завітала до дитячого будинку «Юрасик» в селі Циблі Переяслав-Хмельницького району.

Наступний візит наших волонтерів до дитбудинку виявився для дітей ще цікавішим. Адже цього разу вони дізналися про те, як робиться мило. Власне, майстер-клас з миловаріння пройшов досить вдало. Так як, малеча завзято ділилася позитивними емоціями під час заняття. Приємно було спостерігати, як у діток горять очі з приводу того, яку формочку обрати, який колір, запах…Проявивши свої креативні якості та винахідливість, врешті-решт кожен зробив своє чудове мило цікавої форми. В кінці, на дітей чекали смачні подарунки.

До того ж, наші волонтери передали старшим вихованцям фарби та кісточки, для того, щоб вони зробили подвір’я дитячого будинку яскравим та мальовничим.

«Юрасик» приємно вразив своєю гостинністю, директор закладу Ольга Олексіївна сказала: «Дякуємо, що даруєте дітям розвиток!». Після таких слів натхнення та мотивація робити добрі справи збільшується. Адже дітям так мало потрібно для щастя, лише трішечки уваги.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт