Волонтери Вінничини отримали нагороди за допомогу бійцям

07/07/2015

vinnycya_nagorody_volonteramВолонтери та благодійники Вінницької області вперше з початку АТО на Сході України були нагородженні за свою діяльність. Активісти, що добровільно допомагають військовим, отримали подяки та медалі “За гідність та патріотизм” від Всеукраїнського об’єднання громадян “Країна”. Вшанування героїв невидимого фронту відбулося в актовій залі адмінбудівлі “Книжка” в рамках заходу “Коло щирих сердець”, як і передбачалось, повідомляє інформаційний портал Вінничини “Власно”.

– Сьогодні на нашому заході присутні волонтери з усієї області, які здебільшого чинять благодійність самостійно, без участі фондів та громадських організацій. Вони їздять на фронт, допомагають в тилу і вже рік фактично є добровільно мобілізованими особами. Наприклад, Марія Мельник з Мурованокуриловецького району разом зі своєю кулінарною сотнею відправила в АТО десять тисяч борщів. Сьогодні ми відзначаємо роботу таких людей нагородами, – розповіла голова ради волонтерів військового госпіталю Олена Варлан-Кульшенко.

Втім, отримавши визнання за свою нелегку працю, представники волонтерського руху аж ніяк не збиралися почивати на лаврах та, користуючись нагодою, обговорили нагальні справи.

– Ми інформуємо громадськість про створення єдиного координаційного центру волонтерів Вінниччини “Волонтер — інфо”. Такий центр потрібен для того, щоб кожен з наших активістів міг розказати про свою діяльність та узгодити свої дії з іншими. Біля госпіталю вже стоїть наша палатка, в якій солдати можуть дізнатися де і як працюють ті чи інші волонтери та яку допомогу вони можуть отримати. Ще одну таку саму палатку ми встановимо біля військкомату для батьків солдатів. Крім того, буде створено відповідний інтернет-ресурс, де окрім всього іншого, учасники АТО зможуть отримати юридичні консультації, – додає пані Олена.

Зазначимо, що організаторами “Кола щирих сердець” виступили об’єднання Вінницькі соціальні ініціативи – «ВСІ разом», Наглядово-координаційна рада громадських організацій та волонтерів при Вінницькому шпиталі, волонтерський корпус «Архангел», ОГФ «Самооборона Майдану у Вінницькій області» та УНА-УНСО Вінниччини.

unso.in.ua

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт