Волонтери включились у допомогу студентському спорту

05/07/2015

1cfb89e414691a6d160e930b564d4153_L30 червня студентська збірна України з футболу вирушила до Південної Кореї, міста Гванджоу, на чергову Всесвітню Літню Універсіаду, яка щодва роки збирає кращих спортсменів планети.

Під час підготовки до змагань команда під керівництвом Володимира Лозинського провела тижневий збір у передмісті Києва. «Думаю, ми добре попрацювали, хлопці трохи звикли один до одного, та сподіваюсь, що на турнірі будемо грати ще краще. Перед нами стоїть завдання вийти із групи з першого або з другого місця, але я вважаю, що команді до снаги поборотися за місце у трійці призерів», – зазначив тренер студентської збірної України. На груповій стадії українці 2 липня зустрілися з командою Мексики (рахунок 1:0 на нашу користь), а найближчими днями зустрінуться з командами з Південної Африки (5 липня) та чинними чемпіонами світу – французами (7 липня).

Слід зазначити, що студентська збірна, яка представляє державу на світовому рівні, існує винятково на кошти волонтерського руху і стабільного фінансування не має. Тренерський штаб також працює на волонтерських засадах. У 2005 році саме внаслідок відсутності грошей команда пропустила змагання у Туреччині. Взагалі, проведений тренувальний збір та інші організаційні питання щодо участі збірної в Універсіаді були вирішені президентом ВФАС Олегом Первушкіним за допомогою ФФУ та декількох приватних фізичних осіб.

Нагадаємо, що наша збірна є дворазовим переможцем Універсіади у 2007 і 2009 роках та срібним призером змагань у Пекіні-2001. Будемо сподіватись, що і цього разу українці гідно представлятимуть рідну країну на цьому престижному турнірі, який стане для «жовто-блакитних» десятим в історії.

Бажаємо успіхів!

Прес-служба “Поруч”

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт