Волонтери “ЄВРОМАЙДАН SOS” показали у Києві знятий ними фільм про революцію гідності

02/06/2015

300x203x33394.jpg.pagespeed.ic.Ky5oQ2Rzwj7VbeV2kRzD
В столичній Кінопанорамі показали документальну стрічку “Право на гідність”.

Євромайдан SOS вирішив зняти фільм про Революцію Гідності. Півтора роки тому молодь об’єдналась задля захисту євромайданівців. Наголошують, дотепер справи розглядають у суді. Нині ж роботи побільшало. Нові постраждалі це і мешканці Криму та Сходу. Тож прем’єрний показ стрічки плавно перейшов у ярмарок, на якому волонтери збирають кошти на адвокатів для українських бранців, що нині утримуються у російських СІЗО.

“Кіно про людей, яким не все одно. Про те, що вони здатні діяти. І про людей, які між ковбасою і свободою обирають свободу”, – описує фільм режисер Світлана Ліщинська.

“Нагадати, що в нас іде війна, що в нас є люди, які звичайні прості громадяни, які були в Росії. І тільки через те, що в них була львівська прописка, або ж просто перевіряли документи і дізнались, що вони українці, з нх починали ліпити фашистів і бандерівців”, – змальовує абсурдність ситуації Марія Іваник, волонтер “Євромайдан SOS”.

www.5.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт