Волонтери з Данії передали військовослужбовцям санітарні машини

30/06/2015

На полігоні під Житомиром волонтери з Данії передали чотири санітарні машини марки «Мерседес» для потреб особового складу ЗС України.

Фото: УНИАН

Про це кореспонденту УНІАН повідомили у прес-службі Міноборони України.

Як зазначається у повідомленні, на території загальновійськового полігону Високомобільних десантних військ ЗС України на Житомирщині, відбулась церемонія вручення громадянами Данії та України чотирьох санітарних машин марки «Мерседес» для потреб особового складу ВДВ ЗС України.

Під час церемонії вручення автомобілів заступник командувача Високомобільних десантних військ полковник Володимир Іванов подякував небайдужим іноземцям за цінний подарунок, за те, що вони переймаються нашими проблемами та за готовність надати допомогу у важкий для України період.

Донедавна автомобілі слугували у швидкій міста Копенгаген. До придбання швидких долучилися волонтери, українське посольство в Данії та данський фонд Global Medical AID.

Медична служба ВДВ подякувала благодійникам за таку допомогу. “Реанімобілі у гарному стані та готові до застосування за призначенням. Машини ще доукомплектують необхідним медичним обладнанням і вже за декілька днів вони відбудуть до зони проведення антитерористичної операції”,- повідомляє прес-служба.
health.unian.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт