Волонтери з Кіровоградщини відвезли на передову продукти та інструмент

22/02/2016

 

В п’ятницю, 19 лютого, волонтерська група Олександрійського підрозділу організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» спільно з побратимом-волонтером зі Світловодська Сергієм Єременко вирушила з допомогою в зону проведення антитерористичної операції, якщо точніше на контрольний впускний-випускний пункт в селищі Пищевик.

Саме так проходить службу наш земляк-прикордонник Володимир Конюшенко.
Загалом з Олександрії виїхало шість волонтерів – Сергій Качинський, Олександр Давидов, Дмитро Шаблов, Олександр Воропаєв, Роман Солонина, Сергій Єременко на двох автомобілях.

Дорога видалась нелегкою, адже більшу частину дороги довелось їхати вночі, а до пункту призначення добрались лише на ранок. Але тепла зустріч з військовим, які неабияк раділи приїзду волонтерів і у останніх немов би з’явилось друге дихання та жага ще більш допомогти нашим захисникам. Тому було вирішено допомогти змайструвати баню, на що фактичні і пішов весь час перебування в селищі.
Що ж до допомоги то привезли волонтери майже все, що було потрібно воякам – бензопили, сокири, продукти харчування, плівку, кольоровий скотч, болгарку, цвяхи, пилки по металу та звичайні та багато інших потрібних

речей.