Волонтери з Кіровоградщини відвезли на передову продукти та інструмент

22/02/2016

 

В п’ятницю, 19 лютого, волонтерська група Олександрійського підрозділу організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» спільно з побратимом-волонтером зі Світловодська Сергієм Єременко вирушила з допомогою в зону проведення антитерористичної операції, якщо точніше на контрольний впускний-випускний пункт в селищі Пищевик.

Саме так проходить службу наш земляк-прикордонник Володимир Конюшенко.
Загалом з Олександрії виїхало шість волонтерів – Сергій Качинський, Олександр Давидов, Дмитро Шаблов, Олександр Воропаєв, Роман Солонина, Сергій Єременко на двох автомобілях.

Дорога видалась нелегкою, адже більшу частину дороги довелось їхати вночі, а до пункту призначення добрались лише на ранок. Але тепла зустріч з військовим, які неабияк раділи приїзду волонтерів і у останніх немов би з’явилось друге дихання та жага ще більш допомогти нашим захисникам. Тому було вирішено допомогти змайструвати баню, на що фактичні і пішов весь час перебування в селищі.
Що ж до допомоги то привезли волонтери майже все, що було потрібно воякам – бензопили, сокири, продукти харчування, плівку, кольоровий скотч, болгарку, цвяхи, пилки по металу та звичайні та багато інших потрібних

речей.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт