Волонтери з Києва провідали бійців у Житомирському госпіталі та передали допомогу

22/07/2015

 1437463293_0_14374668860Футболки, шорти, взуття, шкарпетки, а також ліки, засоби гігієни, чай, фрукти, воду, соки,   і солодощі привезли для бійців, які лікуються в Житомирському військовому госпіталі волонтери з Києва.

Речі та медикаменти дівчатам допомагали збирати  українці та закордонні благодійники. Все новеньке, хорошої якості, а головне з любов’ю для захисників.

Єлизавета Масляк, Лілія Бессонова та Яна Сікорська провідали військових у палатах госпіталю та роздали їм фрукти (чорниці, сливи, абрикови, персики, малина, яблука), а також частину із привезеної допомоги. Такому візиту хлопці дуже зраділи, зауважуючи, що постійно відчувають підтримку волонтерів. Варто відзначити, що дівчатата опікується пораненими у Київському шпиталі, а тепер навідалися й до Житомира.

Загалом, потреби у всіх госпіталях країни наразі однакові. В першу чергу хлопцям необхідні медикаменти, увага та підтримка. На лікування бійці надходять із передової, тому часто у них немає змінного одягу, взуття, засобів гігієни. Про це все вчасно дбають саме волонтери.

З киянками один із військовослужбовців поділився своєю проблемою, яка виникла під час переїзду до Житомирського госпіталю. Каже, що після лікування в Харкові, йому та кільком товаришам пообіцяли, що в Києві їх зустрінуть і допоможуть дістатися до лікувальних закладів. Однак, довелося прочекати  кілька годин, а за  частиною бійців так ніхто й не приїхав, тож діставалися власними силами.  Волонтери з Києва зауважили, що вони зустрічають бійців, які прибувають потягами чи автобусами для подальшого проходження лікування, однак попередньо необхідно мати інформацію про це.

Спілкуючись із столичними волонтерами, військовослужбовці також розповідали, що частину ліків їм доводиться купувати самостійно. При можливості вирішувати ці питання намагаються волонтери на місцях, однак ця проблема має систематичний характер. Кажуть, що у багатьох бійців дійсно серйозні травми та поранення, а препарати досить дорогі і не всі можуть їх придбати, та й волонтерських грошей на все не вистає, тому військові й просять донести їхню проблему до чиновників.

Волонтер Єлизавета Масляк з проекту “Герої АТО”, розповідає, що допомогу для Житомирського військового госпіталю збирали усім світом протягом двох тижнів.  Збір в Івано-Франківську організували “Поранені SOS”, а також долучилися друзі дівчат  й інші волонтери.

Лілія Бессовнова зауважила, що допомога надходила навіть із-за кордону  – до гарної справи долучилися представники української діаспори в Німеччині.

Для бійців підготували окремо сувеніри та обереги. Кошти на солодощі і чай передали співочі брати Яремчуки, авітвку для поїздки допомагав шукати Сергій Притула.

Юлія ДЕМУСЬ

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт