Волонтери збирають тканину та бісер на ляльки-мотанки, які роблять дівчата з інтернату

06/04/2016

Житомирські волонтери збирають матеріали для рукоділля, які планують передати вихованкам Новоборівського будинку-інтернату. Волонтери у соцмережах активно повідомляють, що збирають бісер, тканину, нитки, які вкрай необхідні для дівчат з інтернату. Волонтери зачаровані їх поробками, особливо ляльками-мотанками і хочуть, аби діти надалі продовжували займатися творчістю.

“Вихованки Новоборівського будинку-інтернату дуже творчі, вони роблять таку красу. Наприклад на ярмарці в ОДА їм вдалося продати своїх поробок більш аніж на 3 тис. грн, які вони віддали на лікування бійців АТО, але тепер їм не вистачає матеріалів для творчості, за допомогою яких вони б могли вишивати, в’язати, майструвати щось, тому їм необхідні різний бісер, канва, нитки, атласні стрічки, мішковина та яскрава тканина, паєтки та інші дрібнички”, – розповів житомирський волонтер Олег Бойко.

Представники інтернату кажуть, що іноді матеріалів не вистачає, бо дівчата весь вільний час проводять у майстерні, де постійно вишивають та роблять ляльки-мотанки.

“Здебільшого ми намагаємось не витрачати державні кошти на закупівлю матеріалів для творчості, але діти дуже полюбляють вишивати, в’язати, робити ляльки-мотанки. Наші вихованки дуже талановиті, майже весь вільний час у майстерні проводять, але матеріалу вистачає не на все. Тому іноді працівники інтернату щось з дому приносять, а іноді волонтери та спонсори привозять. Зараз дівчатка дуже захопились виготовленням народних ляльок-мотанок, а для їх виготовлення потрібно багато яскравої тканини та мішковини, тому волонтери й намагаються забезпечити нас такими матеріалами”, – розповіла представник Новоборівського будинку-інтернатуЛюдмила Павлюченко.

Якщо ви бажаєте передати матеріали для дівчат з інтернату, то телефонуйте за номерами: 096-348-48-65, 093-659-31-92 або приносьте в спортивний клуб “Фортуна” (вулиця Героїв Десантників).

Нагадаємо, що житомирський волонтер продає австрійські косметички, щоб придбати необхідні речі для дитячого інтернату.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт