Волонтери зібрали базу центрів крові України

06/06/2015

thumb_90842_news_vВолонтери Громадської організації “Поруч” підготували базу контактів медичних закладів у різних містах України, які приймають донорську кров.

Базу медичних закладів розміщено на сайті “Поруч” http://poruch.ua/category/dopomoga-tut. Кожен, хто бажає стати донором, може легко знайти тут адресу найближчого медичного центру. У переліку – центри у більшості обласних центрів України, і їхній список буде поповнюватися далі.

“Як відомо, в Україні не вистачає донорської крові. У той же час,  для багатьох людей здача донорської крові – це чи не найменше, що можна зробити для тих, хто ризикує власним життям, захищаючи Україну. Сподіваємось, інформація, зібрана на нашому сайті допоможе всім бажаючим стати донорами і врятувати таким чином життя інших людей”, – зазначила виконавчий директор ГО “Поруч” Марія Тищенко.

Також на сайті організації можна знайти бази центрів психологічної допомоги бійцям АТО, базу волонтерських організацій і контакти волонтерів, які допомагають українській армії.

Громадська організація “Поруч” – це спільнота волонтерів, які 2011 року об’єдналися з метою реалізації благочинних проектів.

Якщо вас немає у переліку волонтерських організацій на нашому сайті, ви можете додати інформацію про себе, заповнивши реєстраційну форму http://poruch.ua/category/volonteram.

Якщо ж ви потребуєте допомоги, залиште своє звернення за посиланням http://poruch.ua/category/dopomoga-tut.

Прес-центр «Поруч»             

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт