Волонтери зібрали контакти центрів фізичної реабілітації в одну базу

09/07/2015

RS_AboutВолонтери Громадської організації “Поруч” підготували базу з контактами закладів, де поранені під час проведення АТО військовослужбовці можуть отримати професійні послуги з фізичної реабілітації.

База контактів знаходить за адресою http://poruch.ua/baza-tsentriv-fizichnoyi-reabilitatsiyi-dlya-poranenih-bijtsiv-ato.html. У цьому списку військовослужбовці або їхні рідні можуть легко знайти заклад, який знаходиться до них найближче.

Після завершення лікування у госпіталі поранені зіштовхуються з проблемою відновлення функціональності травмованої частини тіла та організму в цілому. Внаслідок тривалого періоду лікування, коли рухомість була обмежена, м’язи пацієнта ослаблюються і не здатні діяти в повному обсязі. Дуже важливо не втратити час і розпочати фізичну реабілітацію відразу, як тільки це стане можливим за медичними показниками.

Фізична реабілітація є гостро необхідною також тоді, коли поранення було настільки важким, що повноцінне відновлення неможливе. У такому випадку фізична реабілітації забезпечить досягнення і підтримку оптимального фізичного стану, а також допоможе набути необхідних навичок для подальшого життя.

“Фізична реабілітація – це не просто тренування ослаблених м’язів, це шлях до всебічного підвищення якості життя пораненого. Тому ми сподіваємось, що зібрана інформація буде корисною пораненим військовим. Ми продовжимо моніторити цю інформацію і додаватимемо на сайт www.poruch.ua контакти нових центрів, щойно вони будуть з’являтися”, – зазначила виконавчий директор ГО “Поруч” Марія Тищенко.

Курс реабілітації військовослужбовця має обов’язково включати психологічну допомогу. Нагадаємо, раніше волонтери Громадської організації “Поруч” склали базу контактів організацій, що надають безкоштовну психологічну допомогу воїнам АТОhttp://poruch.ua/baza-kontaktiv-bezkoshtovnoyi-psihologichnoyi-dopomogi-bijtsyam-ato-v-ukrayini.html.

 

Прес-центр «Поруч»

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт