Волонтери звозили до моря сімʼї волинських воїнів

04/08/2015

000

Волинські волонтери організували відпочинок на березі Чорного моря для дітей та родин воїнів АТО.

Для цього спільно обʼєднали зусилля та бюджетні можливості « АКТИВІСТІВ» та команди волонтерів Волинської спілки учасників АТО. Склалася група з 16 людей . Берег Лазурного подарував 6 днів гарного відпочинку, приємних вражень та позитивних емоцій, ‒ йдеться в повідомленні спільноти «Обʼєднаний активіст».

Зібрали групу швидко ‒ за 3 дні. До поїздки долучили родини та діток, які ще не мали змоги відпочити влітку.

«Дмитро Микитчук – наш давній приятель та волонтер , родом із Лазурного, що у Херсонській області. Саме там мешкають його рідні та друзі, які запросили нас на оздоровлення до моря. Витрати на поїздку оплатила родина патріотів із Херсону ‒ Інги та Михайла Лукашових, які разом із своїми рідними та друзями весь період нашого перебування на Півдні опікувалися нашими дітками та сімʼями Героїв», ‒ пишуть волонтери.

За сприяння місцевої влади відбулася поїздка до сусіднього Скадовська до дельфінарію.

«Неприємності почалися при поверненні додому – проїхавши всього 300 км дороги, поламався наш автобус. На його ремонт витратили 14 годин і неоціненні кошти. Неоціненні тому, що за ремонт автобуса СТО «СМАЙЛИК» м.Южноукраїнськ, дізнавшись кого ми веземо, не взяли з нас ні копійки! Не стояли осторонь і наші чоловіки – вони активно включилися у роботу і теж допомагали ремонтувати», ‒ розповідають активісти.

Загальний бюджет поїздки – 16 700 гривень.

«Слова нашої безмежної вдячності хочемо передати усім, хто підтримав цей проект, і допоміг чим міг. Наша подяка: родиніІнги та Михайла Лукашових, родині Наталії Цой із Херсона,СТО « смайлик» м. Южноукраїнськ в особі Погуца Геннадія Миколайовича та майстра Волкова Олександра, Юзків Оксані та Світлані, Лугащук Людмилі, водієві Сергію Григоровичу Демчуку, який завжди був поруч з нами і докладав усіх можливих і неможливих зусиль, родині Дмитра та Лілії Микитчук, а також мамі ДмитраТаїсії Дмитрівні, місцевим підприємцям, які допомогли продуктами в дорогу, Лугащуку Олександру (Лазурне) ‒ за доставку смачного морозива, печива, Євгену Зінченку (Лазурне) – за організацію відпочинку на пляжі, Костянтину Трифонову ‒ за продукти, Максиму Скрипильову ‒ за грошову допомогу, Віктору Іваницькому ‒ за м’ясо курки, Попачу Анатолію Володимировичу ‒ продукти харчування, Громяку Олександру. Дякуємо всім за хорошу компанію та злагодженість, ‒ підсумовують волонетри.

ar.volyn.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт