Волонтерів вчитимуть надавати психологічну допомогу учасникам АТО

22/04/2015

Психологічна допомога  орієнтована на підвищення соціально-психологічної компетентності людей і надання психологічної допомоги як окремій людині, так і групі чи організації. В нашому випадку це бійці, що є або були в зоні АТО, які потребують  вирішення різного роду психологічних проблем, пов’язаних з труднощами в міжособистісних стосунках, а також глибинних особистісних проблем, які є наслідками тяжкої боротьби. Тому ми з радістью повідомляюмо, що наприкінці травня на базі Черкаської Центральної районної лікарні відбудеться семінар фахівців–практиків на тему: “Посттравматичні розлади під час бойових дій. Кроки допомоги бійцям та їхньому близькому оточенню”.

Охочі взяти участь у заході можуть звертатися за телефонами:

067 601 9985, 067 429 5004,

098 082 7992, 096 598 0397

Як розповів головний лікар Черкаської центральної районної лікарні Микола Гуськов, з 2002 року на базі Черкаської ЦРЛ працює капеланська служба, яка протягом цих років надає духовну, психологічну та матеріальну допомогу: військовослужбовцям, дітям-інвалідам, сиротам, ВІЛ–інфікованим, переселенцям та безхатченкам, які знаходяться на лікуванні та обліку в Черкаській ЦРЛ.

Також з 2013 року на базі цього лікувального закладу створено навчальний центр підготовки госпітальних капеланів. Викладачами навчального центру проводяться семінари-практикуми для капеланів–волонтерів та практичні заняття для студентів факультету капеланів Київської Богословської семінарії.

http://pres-centr.ck.ua/tape/48773/

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт