Волонтерська дипломатія

29/07/2015

фото новина_nКультура впливає на глобалізаційні процеси сьогодні. Наші волонтери представляють Україну на багатьох міжнародних заходах та виступають культурними дипломатами країни, які популяризують українські цінності та культуру в світі.

З 21 по 31 липня виконавчий директор ГО «Поруч» – Тищенко Марія відвідує літню школу «Мультикультурний Азербайджан: вчись, досліджуй, ділися» на запрошення міжнародного центру мультикультуралізму та Фонду «Знання» при Президенті Азербайджанської республіки, яка проходить в м.Баку, Набрані, Губа, Хачмазі та Гусарі. Школа зібрала урядовців, науковців та студентів країн – Болгарії, Чехії, Литви, Грузії, Італії. Азербайджан – країна, яка позиціонується як центр мультикультуралізму – країна, в якій проживає 50 національностей на одній території та толерантно відносяться один до одного. Головним принципом мультикультуралізму є толерантність, багато національність з поважним ставленням до національної ідентичності. Завдяки мультикультурній політиці Азербайджан успішно провів перший  в Європі міжнародний захід – «Європейські ігри – 2015», де взяли участь 12 тисяч волонтерів.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт