Волонтерство на Універсіаді-2017

06/10/2017

19-30 серпня в Тайбеї, Тайвань, проводилися 29-ті світові спортивні змагання “Універсіада-2017”, де українські спортсмени вибороли VI місце, здобувши 36 медалей у різних видах спорту серед більш ніж 100 країн-учасниць. Приємно, що причетною до цієї вагомої для всьго світу події стала і ВГО “Поруч”, чий волонтер Лащук Аніта була перекладачем у штабі української делегації.

Для успішного проведення Універсіади було залучено сотні волонтерів, більшість з яких – родом з Тайваню. З кожною делегацією окремої країни працювала група волонтерів-аташе, котрі відповідали за налагодження комунікацій між делегацією та організаторами.


“За час поїздки, – коментує Аніта Лащук, – я переконалася, що робота перекладача – то не лише філологічні надбання, а й застосування комунікативних навичок та уміння знаходити вихід з будь-яких ситуацій. Я дуже рада, що мої комунікативні здібності, які я набула і розвинула на проектах ВГО “Поруч”, а також знання англійської мови допомогли у вирішенні різних нагальних питань не тільки під час змагань, а й у шпиталі, в аеропортах, на акредитації українських спортсменів і тренерів, на тренуваннях та при узгодженні розкладу команд. Мені подобається відчувати себе частинкою глобального світу”.

На заходах такого масштабу волонтери – це ті, хто залишається “за кадром”, але без їхньої посередницької роботи навряд чи вдалося б організувати якісну роботу такої кількості людей.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт