Воркшоп «Соціальна мобілізація молоді для сталого місцевого розвитку»

20/10/2016
IMG_063313-14 жовтня 2016 року за грантової підтримки спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” відбувся воркшоп «Соціальна мобілізація молоді для сталого місцевого розвитку»

 

Проект вдалося реалізувати завдяки партнерам:
Роботу першого дня воркшопу відкрив Олександр Востряков, декан Факультету економіки та управління КНЕУ. Віра Усик, координатор Ресурсного центру зі сталого розвитку при КНЕУ, презентувала здобутки роботи центру за півроку та поділилася планама на майбутнє. Експерти Агенції “Освітні тренди” Арсен Келічавий та Володимир Сацик представили учасникам сучасну парадигму сталого розвитку та роль університету в досягненні його цілей. А експерти ВГО “Поруч” та ГО “Клуб Еконістів”, консультанти ООН, Марія Тищенко та Ганна Скитьова показали, як відбувається згуртування та стабілізація громад на постконфліктних територіях Донбасу. Юрій Назаров, координатор ініціативи “Kyiv Smart City” запоропонував можливості залучення молоді до проекту та розв’язання практичних задач сталого розвитку міста Київ.  Олексій Жмеренецький, координатор ділового клубу “Коло” та Руслан Рохов, керівник проекту “Школа мерів” провели тренінг з розробки та імплементації стратегії розвитку міст через взаємодію ключових стейкхолдерів. 

 

Участь в роботі воркшопу взяли також Том Нільсон, викладач Університету Мальме; Олег Лащук, президент Федерації франчайзингу України; Володимир Бахрушин, експерт Реанімаційного пакету реформ.

 

В другий день, учасники мали змогу ознайомитися з практичним кейсом згуртування громади для сталого розвитку на прикладі села Бобриця. 40 здобутків місцевої громади учасникам воркшопу презентувала Тамара Сухенко, член правління благодійного фонду “Розвиток та благоустрій”. Після чого, під час навчальної поїздки в Бобрицю, учасники мали змогу на власні очі побачити, що вже вдалося зробити.

 

Учасники отримали сертифікати та подарунки від ТМ “Askold”

 

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт