Воркшоп «Соціальна відповідальність для сталого розвитку» за організації ГО «Поруч»

06/03/2016

teaserbox_9440344558-9 квітня 2016 року у конференц-залі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» за грантової підтримки Шведського Інституту (SI) та інформаційної підтримки Посольства Швеції в Україні відбудеться Інтелектуальний воркшоп «Соціальна відповідальність для сталого розвитку».

Організаторами заходу є громадська організація «Поруч», Київський національний економічний університет ім.В.Гетьмана (Факультет економіки та управління) та науково-популярний сайт «Освітні тренди». Партнером виступає ТМ «Askold».


Основною метою проведення заходу є ознайомлення учасників з теоретичними основами та практичним досвідом питань соціальної відповідальності та стимулювання розвитку бачення ефективних стратегій соціальної відповідальності як невід’ємної складової сталого розвитку.

Дводенний воркшоп буде поєднувати теоретичні та практичні види активності, включати групову та індивідуальну роботу учасників, інтерактивні дискусії. Програма заходу включає лекції експертів, методику «живої бібліотеки», гру-симуляцію та навчальну поїздку на підприємство «Кока-Кола», що впроваджує принципи соціальної відповідальності у своїй діяльності.

До участі у воркшопі запрошуються: випускники Шведського Інституту, науковці, викладачі, аспіранти, студенти, представники громадського сектору, підприємці, фахівці, зайняті у сфері сталого розвитку та соціального підприємництва та всі зацікавлені даною тематикою.

Робоча мова заходу – українська, англійська.

Участь у заході є безкоштовною. Всі учасники отримають відповідні Сертифікати участі.

Для того, щоб взяти участь, необхідно зареєструватися за посиланням

Фейсбук-сторінка події

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт