Запрошуємо на воркшоп «Соціальна мобілізація молоді для сталого місцевого розвитку»

30/08/2016
poster2
13-14 жовтня 2016 року за грантової підтримки спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” відбудеться воркшоп

«Соціальна мобілізація молоді для сталого місцевого розвитку»

Метою проведення воркшопу є поширення та імплементація ідей сталого місцевого розвитку на рівні територіальних громад шляхом соціальної мобілізації молоді й створення пулу активістів, науковців та експертів, здатних консолідувати зусилля для реалізації ініціатив, спрямованих на сталий місцевий розвиток.
Партнери проекту:
Реалізація проекту дозволить розширити наявні можливості розв’язання проблем на рівні місцевих громад, об’єднати зусилля основних зацікавлених сторін, експертного середовища та громадських організацій для ефективної реалізації на концепції сталого місцевого розвитку. Воркшоп має на меті розвинути в учасників нові компетенції в частині розуміння і практичного використання сучасних знань і досвіду щодо методів та механізмів соціальної мобілізації громади для сталого місцевого розвитку. За результатами імплементації проекту також очікується формування пулу експертів, консультантів, практиків, представників міської влади і громад, бізнес-організацій, діяльність яких буде направлена на взаємний обмін інформацією та успішним досвідом, налагодження нових зв’язків і колаборацій.
Учасникам воркшопу буде запропоновано серію коротких тематичних лекцій (майстер-класів) від запрошених лекторів-експертів зі сталого розвитку, практичні тренінгів за технологіями «Світове кафе», мозкового штурму, імітаційної гри, кейс-методу.
14 жовтня відбудеться навчальна поїздка в с. Бобриця, Києво-Святошинського району, де успішно відбувається соціальна мобілізація мешканців, реалізується багато цікавих проектів та налагоджений активний діалог громади та влади для забезпечення сталого розвитку.

 Ключові спікери воркшопу:
  • Володимир Сацик, к.е.н, освітній експерт, засновник науково-популярного сайту Освітні тренди, експерт ВГО «Поруч», доцент кафедри політичної економії КНЕУ, організатор міжнародних та національних освітніх проектів.
  • Марія Тищенко, к.е.н, виконавчий директор громадської організації «Поруч», доцент кафедри політичної економії КНЕУ, дослідник міжнародних та національних проектів, організатор воркшопів, тренінгів, лекцій.
  • Ганна Скитьова, к.е.н, доцент кафедри стратегії підприємств КНЕУ, експерт ВГО «Поруч», ГО «Клуб економістів», сертифікований менеджер з управління проектами (IPVA-Level-C), сертифікований бізнес-тренер.
  • Тамара Сухенко, психолог, фасилітатор, член Бобрицького сільського благодійного фонду «Розвиток і благоустрій»
  • Юрій Назаров, начальник управління інформаційно-комунікаційних систем та захисту інформації апарату виконавчого органу КМР (КМДА), співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City, секретар експертної ради

План роботи воркшопу:

До участі запрошуються всі зацікавлені тематикою воркшопу. Організатори особливо вітають участь студентів, аспірантів, молодих науковців, активістів громадських організацій, представників об’єднаних територіальних громад, підприємців.
За результатами двох днів участі у воркшопі, учасники отримають відповідні Сертифікати.
Заявку на участь можна подати за посиланням.

На конкурсній основі буде відібрано 30 учасників для участі у воркшопі. Критерії відбору:
  • активна громадянська позиція;
  • розуміння ідеї заходу;
  • бажання поширювати ідеї сталого місцевого розвитку в своїх громадах;
  • готовність взяти участь в дводенній работі воркшопу.
Також, ми зацікавлені забезпечити гендерну рівність у складі учасників.

Заявки на участь у воркшопі приймаються до 7 жовтня (включно).
Результати відбору будуть повідомлені учасникам не пізніше 8 жовтня.

Учасники самостійно несуть всі витрати, пов’язані з транспортом та проживанням у м. Києві.
Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами, кава-брейками під час воркшопу, трансферт м.Київ – с.Бобриця – м. Київ

Фейсбук-подія


Контактна інформація:
Владислав Дементьєв,
demv5567@gmail.com,
тел. 095-322-08-60
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт