Як навчити соціальному підприємництву?

17/05/2018

17 травня 2018 року Український форум благодійників в партнерстві з ВГО “Поруч” в рамках проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» провів воркшоп на тему «Курс «Вступ до соціального підприємництва: досвід викладання в університетах України та світу».
Мета воркшопу: провести порівняльний аналіз програм викладання курсу з соціального підприємництва в різних університетах.
За результатами зустрічі були розроблені рекомендації щодо розробки програми універсального курсу, який можна викладати на різних спеціальностях (гуманітарних, економічних, технічних) в різних навчальних закладах України.
За розробленими рекомендаціями робоча група проекту підготувала програму та методичні рекомендації по її втіленню. Напрацьовані матеріали будуть в майбутньому передані всім зацікавленим навчальним закладам України.
Нині з робочою групою співпрацюють Інститут бізнес-освіти КНЕУ / Institute of Business Education KNEU Школа соціальної роботи НаУКМА /School of Social Work NaUKMA Інститут лідерства та управління УКУ Чернігівський національний технологічний університет, Український політехнічний технікум (Кривий Ріг, Дніпропетровщина), Кременчуцький національний університет імені М. Остроградського, Dundee Business School (Шотландія).

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт