Як студентське самоврядування вчилося управляти проектами, або Нові досягнення «Школи Лідерства»

21/03/2017

Проект ВГО «Поруч» «Школа лідерства» триває й розвивається.

15 березня один із наших експертів, кандидат економічних наук і гендиректор Компанії інтелектуальних технологій Віталій Паздрій, провів цікавий тренінг з управління проектами для лідерів студентського самоврядування ПТНЗ м. Києва.

Волонтери «Поруч» з радістю зустріли активістів, які вже працювали з нами у вересні-листопаді 2016 р. Серед понад 20 членів студентського самоврядування, які прийшли на тренінг, таких була більшість.


Здається, для лідера студентського самоврядування організація проекту – не новинка. Але на практиці виявляється, що навіть за наявності досвіду не все так просто. Спробувавши розробити проект поїздки на відпочинок в сонячну Одесу на всіх етапах, навіть скептики погодилися: якщо забуваєш важливі правила, то на якомусь із кроків реалізацій обов’язково будуть помилки і втрати.

Постановка мети, взаємодія зі стейкхолдерами, визначення вигод і ризиків, планування бюджету і багато іншого мають бути чітко сплановані і прописані. Це підвищує ефективність роботи над проектом у декілька разів.

Друга частина двохгодинного тренінгу була присвячена розробці та презентації командних проектів. Вони були присвячені майбутнім професіям учасників. Обидві команди розробили проекти створення відеороликів для презентації цих професій і проявили досить креативний підхід до їхнього бачення.

Щиро дякуємо адміністрації Київського міського будинку вчителя та методисту, пані Ілоні, за допомогу в організації тренінгу. Сподіваємося, він принесе юним лідерам багато користі й натхнення.


 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт