За організації ГО «Поруч» відбудеться публічна лекція «Гендерне бюджетування в Україні»

24/01/2016

119 лютого 2016 року о 10.00 у КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбудеться публічна лекція українського експерта з гендерних питань Світлани Гаращенко на тему «Гендерне бюджетування в Україні».

Подія відбудеться за підтримки національного проекту Гендерне бюджетування в Україні, КНЕУ імені Вадима Гетьмана (Кафедра політичної економії), Громадської організації Поруч, Науково-популярного сайту Освітні тренди.

 

У ході лекції буде обговорено питання гендерної рівності в Україні та метод гендерно-орієнтованого бюджетування, як один із найефективніших сучасних способів врахування та забезпечення потреб людей, різних не лише за статтю, але й віком, місцем проживанням в умовах обмежених фінансових ресурсів. Окрім того, під час лекції експерт поділиться досвідом інших країн та вже наявним досвідом України у цій царині, а також в режимі інтерактивної дискусії відповість на питання учасників заходу.

 

До участі в публічній лекції запрошуються викладачі освітніх закладів, науковці, представники громадського сектору, практики, студенти.

 

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

Арсен КЕЛІЧАВИЙ — к.е.н., доцент кафедри політичної економії, КНЕУ імені Вадима Гетьмана

Володимир САЦИК – к.е.н., доцент кафедри політичної економії, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, засновник сайту “Освітні тренди”

Марія ТИЩЕНКО – к.е.н., доцент кафедри політичної економії, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, виконавчий директор ГО “Поруч”

 

РЕЄСТРАЦІЯ

Для участі у Форумі надішліть будь ласка на e-mail vsatsik@gmail.com коротку інформацію про себе (є бажаним аби зарезервувати для учасника місце в залі).

 

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА!

 

Час та місце події

9 лютого 2016 року, реєстрація – з 0930 год, початок лекції – 1000 год, завершення – 1200 год, конференц-зал головного корпусу КНЕУ, проспект Перемоги 54/1, м. Київ.

 

www.edu-trends.info/gender-public-lecture

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт