За партнерства ГО «Поруч» відбудеться Інтелектуальний форум “Від ефективного університету до конкурентоспроможної вищої освіти в Україні” (11 вересня 2015, КНЕУ, Київ)

07/09/2015

Рисунок3Ініціативна група Спілки дослідників вищої освіти України за партнерської участі КНЕУ імені Вадима Гетьмана (кафедра політичної економії факультетів управління) започатковує проведення щорічного ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ФОРУМУ “Від ефективного університету до конкурентоспроможної вищої освіти в Україні”. Метою Форуму є обговорення вченими і практиками сучасних стратегій міжнародної конкурентоспроможності університетів, світового досвіду та українських перспектив у цій сфері, соціально-економічних вимірів стратегічного розвитку вищої освіти в Україні. Детальна інформація: http://www.edu-trends.info/forum/

КЛЮЧОВІ СПІКЕРИ ЗАХОДУ

Володимир БАХРУШИН – д. ф.-м. н., головний експерт РПР-Освіта

Світлана БЛАГОДЄТЄЛЄВА-ВОВК – к.е.н., незалежний освітній експерт (модератор заходу)

Ольга ГОМІЛКО – доктор філософії, професор, старший науковий співробітник Інституту філософії ім. Г. Сковороди НАН України

Ірина ДЕГТЯРЬОВА – к.філол.н., заступник голови Ради молодих вчених Дніпропетровської області

Михайло ЖУК – к. філос. наук, доцент, зав. кафедри соціально гуманітарних дисициплні КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Світлана КАЛАШНІКОВА – д.п.н., професор, директор Інституту вищої освіти НАПН України

Володимир ЛИПОВ – д.е.н., професор, ХНЕУ імені Семена Кузнеця

Євген НІКОЛАЄВ – к.е.н., доцент, КНЕУ імені Вадима Гетьмана

Анатолій ОЛЕКСІЄНКО — PhD, професор, Університет Гонконгу (модератор заходу)

Володимир САЦИК – к.е.н., доцент, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, засновник сайту “Освітні тренди” (модератор заходу)

Сергій ТЕРЕПИЩИЙ – к.ф.н., доцент, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

Марина ХМАРА – к.е.н., доцент, Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка

ТЕМАТИЧНІ ПАНЕЛІ

  1. Децентралізація та інноваційний розвиток університетів: світовий досвід та українські перспективи (перша половина дня)

  2. Десовєтізація вищої освіти в Україні як необхідна передумова її модернізації і нарощення конкурентного потенціалу (друга половина дня)

РЕЄСТРАЦІЯ

Для участі у Форумі надішліть будь ласка на email vsatsik@gmail.com коротку інформацію про себе (є бажаним аби зарезервувати для учасника місце в залі). Участь у заході БЕЗКОШТОВНА!

Час та місце

11 вересня 2015 року, початок о 1000 год (1-ша панель), о 1400 год (2-га панель), конференц-зал головного корпусу КНЕУ /проспект Перемоги 54/1, м. Київ/.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт