За огранізації ГО «Поруч» відбудеться воркшоп “Роль академічної науки в соціальних інноваціях та соціальному підприємництві”

14/12/2015

 

Рисунок126-27 січня 2016 року у приміщенні ДВНЗ “КНЕУ імені Вадима Гетьмана” за підтримки Шведського Інституту відбудеться Інтелектуальний воркшоп “Роль академічної науки в соціальних інноваціях та соціальному підприємництві”.

До участі в семінарі запрошуються: викладачі вищих навчальних закладів, молоді науковці, студенти, учасники громадських організацій та фахівці, зайняті у сфері сталого розвитку, соціальних інновацій та соціального підприємництва.

Метою проведення воркшопу є обмін ідеями, здобутками в сфері досліджень та імплементації концепції сталого розвитку, соціальних інновацій, налагодження нових зв’язків між учасниками програми.

Робоча мова заходу – англійська.

Тематичні напрями Інтелектуального воркшопу:
26 січня – “Інновації, сталість та регулювання”
27 січня – “Роль академічної науки в соціальних інноваціях та соціальному підприємництві”

Ключові спікери:

Фредрік Бьорк. Ph.d. – викладач дисципліни “Соціальні інновації та наука про навколишнє середовище” кафедри міських досліджень Університету Мальме, Швеція. Член правління Yalla Trappan – соціального підприємства та Центру громадської підприємництва (ініціативи третього сектору на підтримку громадянських ініціатив у підприємницькій сфері в Сконе).
У 2014 році Фредрік Бьорк був частиною команди, яка розробила “Правила екосистем для соціальних інновацій в Швеції” – ініціативи, що фінансується VINNOVA, інноваційним агентством шведського уряду.

Том Нільссон. Ph.d. – викладач Університету Мальме, Швеція. Наукові інтереси: дослідження в галузі політики, демократична теорія, державне управління, міжнародні відносини, політика місцевого рівня, участь у політичному житті.

Детальніша інформація про захід буде розміщена незабаром на сайті “Освітні тренди” (www.edu-trends.info).

Участь у заході – безкоштовна!

Якщо Ви маєте намір відвідати захід – повідомте будь ласка про це коротким повідомленням на електронну адресу vsatsik@gmail.com (Сацик Володимир).

СМАЧНУ каву з тістечками – гарантуємо (за наш рахунок)!

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт