За партнерства ГО «Поруч» відбувся воркшоп «Sustainable City Development»

26/11/2015

Захід пройшов 20-22 листопада в м. Запоріжжі. Основною метою заходу було ознайомлення учасників с особливостями менеджменту проектів з впровадження концепції сталого розвитку, в тому числі плануванням, аналізом ризиків, реалізацією соціальних проектів. Шведський інститут (SI) зробив можливим здійснити цей захід. Партнерами воркшопу стали ГО «Поруч», ГО «Союз соціальних технологів України», Факультет соцiологiї та управлiння Запорізького національного університету.

Відкриття заходу ознаменувалося проведенням Фестивалю філософії серед школярів та студентів навчальних закладів I–II рівня акредитації, під час якого команди змагалися, щоб визначали найкращих знавців філософії в цілому та філософії сталого розвитку, зокрема.

Ключовими спікерами воркшопу були:

  • Бутченко Тарас Іванович, професор, завідувач кафедри філософії та управління Запорізького національного університету, який розповів про основи соціального проектування, його механізм, принципи обґрунтування, поділився власним досвідом складання успішних соціальних проектів.
  • Кудінов Ігор Олексійович (модератор заходу) кандидат філософських наук, доцент кафедри соціології Запорізького національного університету, доповідь якого була присвячена візуалізації як інструменту підвищення ефективності впровадження принципів сталого розвитку та стратегічному плануванню. Були продемонстровані програмні рішення, що допомагають спланувати успішний соціальний проект та продемонстрований приклад поетапної візуалізації проекту.
  • Інна Дударева, координатор Національної мережі університетів-партнерів Проекту ЄС/ПРООН МРГ, доцент кафедри соціології Запорізького національного університету, яка розповіла про проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», яки проходить за підтримки ООН, а також поділилася досвідом діяльності Науково-ресурсного центру в ЗНУ, який успішно проводить тренінги зі сталого розвитку для студентів.
  • Юргіна Юлія Володимирівна, голова Запорізького відділення ВМГО «Федерація дебатів України», модератор ділової гри «Місто сталого розвитку».

Громадську організацію «Поруч» на заході представляв волонтер, координатор-аналітик Дементьєв Владислав, який розповів про діяльність  та проекти організації, в тому числі у сфері поширення принципів сталого розвитку в Україні.

ifGycVm7rFQ kgBQfZ5Wh1U

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт