За підтримки і наполегливої праці багатьох людей відбувся дебютний інклюзивний показ «МОКОША»

17/10/2017

Мокоша є уособленням жіночності та милосердя. Справжня сучасна жінка – як вода: вміє приймати будь-яку форму, не втрачаючи своєї природженої суті та життєдайної сили.
Ми прагнули розкрити особливість жіночої вроди та продемонструвати красу у різноманітті!

Безумовно, що кожна дівчина без виключень мріє відчути себе королевою, ловити захоплені погляди та отримувати компліменти. А де це найкраще втілити, як не на подіумі?


Фешн-показ інклюзивної колекції одягу в стилі мілітарі було створено спеціально для дівчат з інвалідністю дизайнером Lili Bratus. Колекція одягу розроблялась для наших неймовірних моделей-учасниць:

Ульяна Пчолкіна;

Оксана Кононець;
Олена Молоданова;
Вікторія Федорчук;
Ілона Слуговіна;

Олена Чинка;
Наталія Митяєва;
Анастасія Стельмах.

Кожна з дівчат – унікальна та неймовірно сильна особистість. Кожна має свою зворушливу історію життя, що нікого не лишає байдужим. Під час прес-конференції наші моделі зворушили кожного з гостей своїми мотиваціями й, можливо, зруйнували бар’єри страху, подарували віру в майбутнє та  надихнули на нові вершини.


Гостей та учасників розважав неймовірно талановитий музикант Давид Кириченко. Музичні номери доповнили тематику вечора та задали настрою і драйву усім присутнім.

Для створення такого душевного вечора було залучено багато небайдужих людей та партнерів.

Завдячуючи нашим партнерам, місцем проведення цього соціального заходу став Музей історії Києва, який доповнив атмосферність свята чудовою виставкою картин.

Щиро вдячні за образи, створені для наших дівчаток, – салону Дюденко D2 та майстерним візажистам Анні Панкратовій, Олені Калашник, Олександрі Гребенцова, Наталі Павленко.

Аби вечір запам’ятався не тільки нам, фотографи зафіксували усі важливі моменти показу. Фотомайстрами вечора були Іван Гордюк, Юлія Булгакова, Олександр Румянцев.

За декор і флористику завдячуємо  Lycaste Studio floral design & decor, Вікторії Мирошник. Консультаціям – Анні Школьній.

Наша команда «Поруч» прагне звернути увагу на соціальні проблеми людства та зруйнувати недолугі стереотипи. Як казала одна з учасниць: «Ви даруєте нам своє тепло та любов, і ми, в свою чергу, відкриваємось для вас. Таким чином, відбувається безперервний коловорот любові в природі, і ми надихаємо один одного».

Руйнуйте всі стереотипи, відкривайте світ, будьте ПОРУЧ з  людьми та не бійтесь дарувати своє тепло і любов, вони вернуться вам сторицею!

А команда «ПОРУЧ» вирушає до Харкова ділитись своєю любов’ю й підтримкою. Слідкуйте за новинами та долучайтесь! Ми завжди ПОРУЧ.

Керівник проекту- Христина Гиренко
0954170514

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт