За сприяння ВГО «Поруч» була проведена Міжнародна конференція

25/04/2017

У ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 21-22 квітня 2017р. відбулася міжнародна конференція «Суспільство, економіка та економічна наука в ХХІ столітті». Одним із організаторів виступила Всеукраїнська громадська організація «Поруч».

У конференції приймали участь: викладачі ВНЗ, науковці науково-дослідних установ, докторанти, аспіранти, громадські організації.  

Ключовими спікерами міжнародної конференції стали Фредрік Бьерк – професор університету Мальме, Іза Десперак, доцент кафедри соціології політики і моралі, Інституту соціології, факультет економіки і соціології та Януш Вдзечак  – Університет Лодзя, Польща; Маріан Вонгрей, PhD, доцент Словацький Економічний Університет; Макс Леобл – Університет Лоуренса (США).

Під час конференції були розглянуті такі важливі питання як:
• проблеми методології сучасної економічної науки;
• світова економічна криза і наукова рефлексія у ХХІ ст.;
• синергетична природа міждисциплінарного підходу до забезпечення якості теоретичних досліджень сучасної економічної науки;
• глобальна політична економія;
• резистентність соціально-політичного та екологічного середовища в теоріях сталого розвитку;
• громадянське суспільство і соціальна відповідальність: проблеми розвитку підприємництва;
• вища освіта в системі факторів економічного розвитку.

Волонтери ВГО прийняли активну участь в підготовці та проведенні конференції, а також організовували і проводили екскурсії по м.Київ для іноземних гостей.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт