Захід “ООН у твоєму місті” пройшов на Донеччині

17/09/2017

14 вересня 2017р. жителі постраждалих від кризи громад Донецької області мали можливість дізнатися більше про роботу агенцій ООН на Сході України та поспілкуватися зі співробітниками ООН у неформальній атмосфері, а також – отримати корисні матеріали.

Від початку кризи на сході України установи ООН спрямовували багато зусиль для покращення становища найбільш уразливих та постраждалих груп населення, надавали гуманітарну та психологічну допомогу, допомагали створювати можливості для зайнятості та працевлаштування, відновлювали об’єкти інфраструктури, сприяли налагодженню соціальної згуртованості.


Команда ООН на сході України складається з одинадцяти агентств, які займаються різними напрямками допомоги й працюють заради спільної мети – розбудови культури гідності через розуміння та повагу до прав людини для забезпечення миру і позитивних перетворень в Україні.

Виконавчий директор ВГО «Поруч» Тищенко Марія презентувала результати роботи експертів і волонтерів у Донецькій та Луганській областях в рамках проекту Міжнародної організації з міграції (Агентство ООН) «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», який фінансується урядом Японії, та «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення України», що фінансується Європейським Союзом. ВГО «Поруч» є імплементуючим партнером цих проектів.


В 20-ти громадах реалізовані заходи згуртування, відремонтовані об’єкти інфраструктури, створена нова мережа активістів. Наразі девять громад готуються до ремонту та проходять тренінги. Загалом протягом минулого року проведено 500 заходів згуртування, в яких взяли участь 28,827 учасників, створена нова мережа активістів. Експерти ВГО «Поруч» провели тренінги щодо згуртування та розвитку громад, проектної діяльності, фандрайзингу, партисипації та комунікації. Також експерти ВГО «Поруч» долучилися до проведення фестивалю громад.

Крім того, учасників зацікавили такі заходи ВГО «Поруч» як Школа волонтера й акція «Подаруй україномовну книгу Донбасу».

Матеріали:

All presentations_UN_in_Ukraine

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт