Запрошуємо на інтерактивний бранч з міжнародним експертом!

25/07/2016

постер бранчkarolina

Що таке соціальна робота? Як до неї долучитися? Де знайти фінансову підтримку на реалізацію соціальних ініціатив та як впроваджувати довгострокові проекти? Що таке свідомий підхід в соціальній роботі? Якщо Вас цікавлять ці питання, запрошуємо на півторагодинний інтерактивний бранч з міжнародним експертом Кароліною Мазетіте!

Час: 20 серпня 2016 р., 20:00–21:30

Місце: Druzi Café, м. Київ, вул. Прорізна, 3/5

Робоча мова: англійська

Організатори події: Всеукраїнська громадська організація «Поруч», міжнародна молодіжна ініціатива «Y2Y», науково-популярний сайт «Освітні Тренди»


Соціальна робота – дуже широкий термін, який може включати в себе соціальні проекти з залученням засобів масової інформації, вуличні акції або так звані флешмоби, соціальні заходи або будь-який інший вид діяльності, мета якого привернути увагу до важливого питання / проблеми в нашому суспільстві. Багато людей беруть участь у соціальній роботі, навіть не знаючи цього, але визначення соціальної роботи чи рекомендації щодо того, як її розпочати, не стоять на порядку денному нашої зустрічі.

Ми розглянемо проблеми, з якими люди стикаються реалізуючи соціальні проекти, і переважно зосередимось на двох основних проблемах, що постають під час виконання соціальної роботи:

1) Як забезпечити безперервну соціальну роботу: як фінансову підтримку, так і довгострокові проекти?
2) Як забезпечити свідомий підхід до соціальної роботи і не нашкодити суспільству?

Не залежно від того, Ви активний член суспільства чи ні, бізнесмен чи студент, берете або плануєте взяти участь у соціальній роботі в майбутньому, приєднуйтесь до Кароліни! Ви зможете не тільки дізнатися більше про цю тему, але і налагодити контакти з однодумцями і насолодитися смачною кавою.


Кароліна – автор соціальних проектів і новатор; співзасновник Міжнародної молодіжної ініціативи (Y2Y); тренер з медитації та ментальних практик. До сфери її інтересів входять проблема самоствердження молодих людей, міжкультурний діалог та гармонійний розвиток внутрішнього світу.

Вона захоплюється соціальною роботою і досліджує способи підтримки колективної свідомості, раціональності та стабільності у виконанні соціальної роботи.

Детальніше про Кароліну

Фейсбук-подія

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт