Запрошуємо взяти участь у студентській конференції «Модель ООН 2016»

22/02/2016

pujztnmsi-o.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a69059-10 квітня 2016 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбудеться Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Модель ООН 2016» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Представництва ООН в Україні, а також громадської організації «Поруч» та ТМ Askold.

Модель Організація Об’єднаних Націй – Всеукраїнська науково-практична студентська конференція, в якій імітується засідання різних органів систем ООН, учасники якої виступають у ролі дипломатів і представляють різні країни, беруть участь в обговоренні поточних питань, котрі стоять на порядку денному ООН.

Цілями конференції є розвиток у студентів широкого світогляду, формування у делегатів лідерськтх, політичних, комунікативних та соціальних компетентностей, підвищення обізнаності молоді щодо питань, які стоять на порядку денному. Учасники матимуть нагоду висловити власну думку з приводу найактуальніших проблем світу та відчути себе у ролі делегата певної держави.

Реєстрація триватиме до 9 березня! Зареєструватись можна, заповнивши анкету. Також учасники мають змогу сформувати свою команду з 5 осіб, вказавши ПІБ учасників команди на пошту 2016modelun@gmail.com

Детальна інформація за посиланням https://vk.com/model_2016 або за телефоном організатора – (095) 336 19 93 – Хома Вікторія Сергіївна

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт