Завершальна зустріч учасників програми «Школа лідерства»

17/05/2017

16 травня у Київському міському будинку відбулася завершальна зустріч учасників програми «Школа лідерства» в рамках роботи творчого об’єднання учнівського активу професійно-технічних навчальних закладів «Лідер».

Фасилітаторами тренінгу виступили волонтери ВГО “Поруч” Христина Гиренко, Анастасія Сулима та Владислав Дементьєв.


Завершальний тренінг був націлений на розвиток навичок командного лідерства у учасників та ефективних комунікацій. Програма тренінгу включала як активізаційні вправи та енерджайзери, так симуляційні ігри й дискусії. В ході однієї з вправ, учасники змогли поділитися враженнями від проекту та визначити свої лідерські досягнення за рік участі у проекті.

Кава-брейк під час заходу забезпечила ТМ “Askold”.

Усі учасники були нагороджені сертифікатами за успішне проходження курсу та символічними медалями.


Нагадаємо, що проект «Школа лідерства» реалізується експертами Всеукраїнської громадської організації «Поруч» за ініціативи управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради.

Дякуємо всім молодим лідерам за активну участь! Наступні зустрічі об’єднання відбудуться вже у новому навчальному році. Тож до скорих зустрічей!

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт