Заява Громадської організації «Поруч»

15/09/2015

11892266_946566852077898_1486220898798497366_nДорогі волонтери! Ми звертаємося до всіх представників волонтерської спільноти України. Нас об’єднують спільні цілі й спільні цінності. Всі разом ми б’ємося на фронті безкорисливої допомоги для того, щоб Україна була кращою, а українці щасливішими.

Нам прикро, якщо використання чиїхось публічних висловлювань спричинило непорозуміння. Правила інформаційного суспільства, в якому ми з вами живемо, влаштовані таким чином, що кнопки «лайк» і «поділитися» автоматично під’єднуються до тих меседжів, які близькі тобі за духом. Таке відбувається навіть в офлайні. Саме цією логікою ми керувалися, коли цитували відомих і шанованих представників волонтерського руху України.

Якщо ми когось цим образили, ми приносимо свої вибачення! І готові докласти всіх зусиль, щоб усунути причини і наслідки такого непорозуміння!

Важливо наголосити, що ніяких інших цілей, окрім волонтерської допомоги і популяризації волонтерського руху ми не переслідуємо. Ми НЕ беремо участі у цих виборах. Хоча справді вважаємо, що волонтерам варто йти у владу. Щоб своїми вміннями, навичками і тотальним несприйняттям корупції допомогти побудувати іншу країну. Ми за тотальне перезавантаження влади й оновлення її на всіх щаблях.

Нас, волонтерів справді об’єднує місія і спільне бачення того, в якому напрямку має рухатися країна. Найближчим часом ми презентуємо свій маніфест «10 цінностей волонтерського руху». Сподіваємося на те, що до його обговорення долучиться якомога широке коле волонтерської спільноти.

З повагою,

ГО «Поруч»

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт