Зустріч учасників Глобального договору ООН

08/12/2016
15403173_338906396466013_91681224_n7 грудня в Торгово-промисловій палаті України відбулася «Зустріч учасників Глобального договору ООН», що присвячена Цілям сталого розвитку.

Спікерами заходу виступили наукові співробітники, представники бізнесу та влади. Коло питань до обговорення охоплювало широкий спектр проблематики, починаючи від практичних методів втілення стратегії Сталого розвитку до відповідних регулятивних обмежень.

Першою виступила Катерина Рибальченко, координатор зі стратегічних питань соціального та економічного розвитку ПРООН, з доповіддю: «Цілі Сталого Розвитку: що потрібно знати бізнесу». Доповідач ознайомила публіку з Програмою розвитку ООН в Україні, виділила основні принципи, якими керуються країни світу в контексті впровадження ЦСР: універсальність, комплексність та амбіції. Не менш важливою виявилася друга частина доповіді, яка стосувалась впливу приватного сектору на досягнення ЦСР. У підсумку, пані Катерина наголосила на тих цілях, які на сьогоднішній день знаходять своє відображення у діяльності бізнесу в Україні – це гідна праця та економічне зростання, зміна клімату, промисловість, інновації та інфраструктура, якісна освіта, міцне здоров’я.
15240331_338907036465949_2024523151_n

Далі Наталія Горшкова, начальник департаменту Економічних стратегій та макроекономічного прогнозування Міністерства Економічного Розвитку і Торгівлі, розповіла про процес запровадження Цілей Сталого Розвитку в Україні. Зокрема, було проведено регіональні консультації у більшості міст України. Мета даних заходів полягала  не тільки у підвищенні  обізнаності представників органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій і науковців про Цілі сталого розвитку Порядку денного 2030, а також у забезпеченні їхньої участі в адаптації ЦСР і формуванні єдиного розуміння про пріоритетні цілі та їх важливість для сталого розвитку країни й області. Департаментом Економічних стратегій та макроекономічного прогнозування було розроблено «Дерево цілей для України», що показує взаємозв’язок усіх цілей між собою, та дає змогу визначити якою послідовністю досягнення цілей повинна керуватися Україна у перспективі до 2030 року. Найпріоритетнішою ціллю виявилася гідна праця та економічне зростання, слідом за нею розмістилися цілі під номерами 1, 12, 7, 17, 16,9.

15416797_338907203132599_1172451394_nТретім спікером виступила Тетяна Сахарук, Голова Правління  ГС «Мережа Глобального договору в Україні» з доповіддю «План розвитку Глобального договору в Україні». Далі пані Тетяна передала слово Олексію Чуєву, виконавчому директору ГС «Українська Бізнес Асоціація», який розповів про те, як український бізнес імплементує Цілі Сталого Розвитку у сучасних умовах.

Останньою виступила Аліна Зуйковська, що представила проект по збереженню електроенергії за підтримки мережі інновацій та підприємництва IHUB.

Місце зустрічі : Торгово-промислова палата України (вул. Велика Житомирська, 33)

Мова заходу українська, російська та англійська.

Захід відвідала волонтер ВГО «Поруч» Анастасія Сулима.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт