Зустріч з Любомиром Гузаром та Богданом Гаврилишиним

11/08/2016
31 липня у Бізнес-школі МІМ-Київ (вул. Шулявська, 10/12-В) відбулась зустріч з кардиналом Блаженнішим Любомиром Гузаром та економістом Богданом Гаврилишиним. Тема розмови : «Як домовлятися та знаходити спільні точки дотику, при цьому не порушуючи моральних принципів».
Зокрема, темами розмов стала сучасна політична ситуація в Україні, мораль і підприємництво, про хресну ходу і те як уникнути конфліктних ситуацій між різними сторонами, важливість активного громадянського життя для розбудови демократичного суспільства, про зобов’язання людини перед громадою і перед своїм сумлінням, про те, як працювати керівником і як бути лідером для своєї громади.
Захід відбувся в межах 8-го навчального модулю другої програми “Школа Мерів“. Крім слухачів освітньої програми “Школа Мерів” зустріч була відкрита для всіх охочих.
Зустріч відвідало більше ніж 150 учасників.
«Школа Мерів» – це середньострокова сертифікована інноваційна освітня програма комплексної підготовки міських голів та кандидатів на цю роль, а також їх команд, до управління містами в умовах децентралізації.
Лекцію відвідав волонтер ВГО «Поруч» Роман Неколяк.
Відео лекції
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт