Звернення Громадської організації “Поруч” з нагоди місцевих виборів у жовтні 2015

27/08/2015

Поруч_волонтерство 4Сьогодні волонтери, які впродовж останнього року допомагали державі в соціальній, медичній та оборонній сферах, мають унікальний шанс втілювати свої ініціативи  на офіційному державному рівні.

Таку можливість кожному волонтеру дають майбутні вибори до місцевих органів влади, що відбудуться у жовтні 2015 року.

Ми переконані, що сьогодні настав час волонтерам заявити про себе. Вибори місцевої влади нарешті дозволять активістам не нарікати на систему, а змінити її зсередини. Критикувати корумповану владу, чи самому контролювати прозорість фінансів, лаяти чиновників за бездіяльність, чи втілювати інноваційні проекти, говорити про децентралізацію, чи втілювати її на практиці? Вибір за вами.

Волонтерський досвід і прагнення змін – це те, що сьогодні потрібне державі.

Дуже часто громадські діячі комплексують, що не готові брати участі у виборах, бо не мають спеціальних знань. Водночас, в Україні є багато Інститутів політичної освіти, які допоможуть кандидатам. Волонтери  «Поруч» також готові надавати юридичну та інформаційну допомогу тим, хто йде в політику заради змін. Ми впевнені, що разом зможемо змінити ситуацію на краще!

Волонтери “Поруч”

kievporuch@ukr.net

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт